Kategoriler


Şaman Butik ve Ticaret Limited Şirketi
 

Yolculuğumuz 25 yıl önce Fethiye’de “el yapımı takı” tezgahı ile başladı. Daha sonra, Fethiye Paspatur Çarşısı içinde küçük bir mağazada devam etti.
 

Bu süreçte oluşturduğumuz Şaman Butik servis kültürü; mağazamızı ziyaret eden müşterilerimizin, sadece alışverişten ziyade keyifli zaman geçirmesi ve iyi hissetmesidir.
 

Müşterilerimizin yoğun isteği üzerine 2014 yılında Instagram ve Facebook platformları üzerinden başlattığımız online satışımızı, 2019 yılında websitemize taşıyarak e-ticaret sektöründe ilerlemeye devam ettik. 
 

Şaman Butik olarak; etnik, modern ve şık tasarım ürünlerimizi güzel ve farklı giyinmeyi seven herkese ulaştırmayı amaçlıyoruz. 
 

Kurucularımızın iki kişi başlattığı bu yolculuğu, 17’si kadın olmak üzere 24 kişi olarak; Şaman Butik merkez şubemiz, Şaman Bohemian şubemiz ve www.saman-butik.com websitemiz ile, ilk günkü gibi devam ettiriyoruz.

 

 

 

15 Ocak 2021 Cuma günü Ticimax E-Ticarete Başlıyorum eğitim programı "Başarı Hikayeleri" oturumunda Murat Erdör'ün konuğu olduk. Kuruluşumuz, karşılaştığımız sorunlar, başardıklarımız ve dahası hakkında sohbet ettik. Başarılarımızın temellerinden olan, bizi seven ve tercih eden herkese çok teşekkür ederiz! 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR